Новини
Новобудова чи вторинне житло?
Виникає питання — новобудова чи вторинний ринок? Ми вирішили навести декілька прикладів, чому варто обрати новобудову
Сучасні планування

Сучасні новобудови відрізняються більш продуманими і комфортними планувальними рішеннями, ніж багатоквартирні будинки радянської епохи;

Життя в новій квартирі набагато приємніше, ніж в старому будинку

Почуття від вселення в нову квартиру зовсім інші, ніж від житла, купленого на вторинному ринку.

Широке коло спілкування

Квартири в новобудовах зазвичай купують молоді сім'ї, багато з яких вже мають дітей. Живучи пліч-о-пліч з людьми схожого віку, інтересів і рівня життя, можна завести безліч знайомств.

Вигідні умови на етапі будівництва

Чим раніше укласти із забудовником договір, тим дешевше вийде квартира для покупця. Вартість житла на етапі котловану на третину менше, ніж на момент введення будинку в експлуатацію.

Якість робіт та будівельних матеріалів

Вторинний ринок може піднести сюрпризи, і не завжди приємні. Неможливо вгадати, що опиниться під шаром старої штукатурки, але це з'ясується тільки після підписання договору купівлі-продажу;

Опалення

Одна з найважливіших переваг. У новобудовах набагато економніше та ефективніше опалення, ніж у вторинному ринку. Тим більше, ви самі контролюєте температурний режим, коли опалення варто увімкнути, а коли ні.

Безшумні ліфти
Напевно, кожному другому знайомий гуркіт старих ліфтів, які встановлені в будинках старого фонду. В новобудовах встановлені якісні, сучасні та безшумні ліфти, які жодного разу не потривожать ваш спокій, особливо вночі.
Електронна адреса
Підписатися на новини
© 2022 Continuum Development
Made by: MIRRO DIGITAL